Skip to content
 
+48 22 110 68 49

Storage

Pamięć masowa HP 3PAR StoreServ 7000 oferuje wiodącą w branży architekturę wybieraną przez 3 z 4 największych na świecie dostawców usług zarządzanych w cenie, dzięki której kompromis to już przeszłość.
Stanowiąca złoty standard platforma pamięci masowej warstwy 1 poszerzyła swoją ofertę, udostępniając nieskomplikowaną, wydajną, niezawodną i przygotowaną na wyzwania jutra pamięć masową dla wymagających klientów medium business….

Disaster Recovery to usługa, która zapewni każdej firmie wysoki poziom dostępności systemów oraz kluczowych procedur w organizacji minimalizując skutki awarii I umożliwi szybki powrót do stanu sprzed awarii.
Zdolności do szybkiego reagowania na awarie krytyczne w firmie oraz zdolności efektywnego zarządzania procesami wewnętrznymi, pozwala firmom działać nieprzerwanie w każdych warunkach.
Ciągłość procesów i odporność firm na przeciwności losowe zależy w dużej mierze od skutecznego przygotowania planów ciągłości biznesowej.
Nieodzownym element tych planów jest odpowiednia infrastruktura sprzętowa i oprogramowanie zapewniające permanentną archiwizację i duplikację kluczowych danych oraz możliwość błyskawicznego ich odzyskania.

Bazując na doświadczeniu i współpracy z największymi producentami rozwiązań storage i w oparciu o najlepsze światowe rozwiązania, dla naszych klientów indywidualnie opracowujemy strategię działania na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń czy utraty danych.